9 na 10 pacjentów powraca
Gabinet posiada kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia i jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych
NSZOZ Prodent - 1
NSZOZ Prodent - 2
Godziny przyjęć: od 9:00 do 18:00 w dni robocze
Rejestracja telefoniczna lub osobista w godzinach przyjęć, tel.: (033) 4968461

Gabinet

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. 87% pacjentów powraca, połowa z rodzinami

NSZOZ Pro-Dent w Bielsku-Białej to miejsce stworzone dla pacjenta.

Oczywiście, tak twierdzić może każdy, ale ile faktycznie jest gabinetów prawdziwie przyjaznych pacjentowi? Stomatolog czy ortodonta najczęściej kojarzą się ze stresującą sytuacją. W ilu gabinetach - nie tylko stomatologicznych - lekarze, asystentki i personel znajdują przyjemność w niesieniu innym pomocy, traktując wykonywaną pracę jako powołanie, a nie jedynie źródło dochodu?

Oprócz przyjaznej, bezstresowej atmosfery oferujemy leczenie w zakresie:
- stomatologia zachowawcza
- protetyka (kompleksowo)
- chirurgia
- ortodoncja (aparaty, konsultacje i monitoring ortodonty).

Jesteśmy gabinetem przyjaznym i otwartym.

87% pacjentów, którzy złożyli nam wizytę powraca po raz kolejny. Czasami od razu - na kontynuację leczenia lub zaplanowaną kontrolę, a czasami dopiero po długim czasie, gdy zęby przypomną o sobie. Połowa pacjentów przyprowadza do naszego stomatologa lub ortodonty na jedną z kolejnych wizyt członka rodziny, przyjaciela czy znajomego. Doceniamy to i robimy wszystko, by nie zawieść okazanego nam zaufania.

Wielu pacjentów jest z nami od momentu powstania NSZOZ Pro-Dent w 2001 roku, ale są wśród nich i tacy, którzy lek. stomatolog Ewę Sadlik poznali jeszcze podczas jej praktyki stomatologicznej w przychodni rejonowej. Niektórzy pacjenci wyprowadzili się z Bielska-Białej, niejednokrotnie za granicę - do Wielkiej Brytanii, Republiki Czeskiej, Stanów Zjednoczonych - a jednak wciąż z wizytą u stomatologa czekają na pobyt w Bielsku, rezerwując terminy z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Po zamknięciu gabinetu w Świnnej, funkcjonującego do 2011 roku, większość pacjentów wybrała dojazd do Bielska zamiast zmiany lekarza. Zaufany stomatolog czy ortodonta jest dla każdego bardzo ważny.

Te i inne dowody świadczą o tym, że pacjenci doceniają nasze oddanie i profesjonalizm, co pozwala nam stale się rozwijać i poszerzać zakres usług. W 2011 roku dwa dotychczasowe gabinety zostały zastąpione nowym, dogodnie zlokalizowanym w Bielsku-Białej, przystosowanym w pełni do wymogów pacjentów - także tych niepełnosprawnych - oraz NFZ, Sanepidu czy coraz ostrzejszych przepisów. Nasi stomatolodzy i ortodonci potrafią pracować z każdy pacjentem.

Serdecznie zapraszamy do stomatologa i ortodonty do Bielska!